DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 259,00 zł

Kolor:

Kolor:

Rozmiar

Rozmiar

Rodzaj rozetki

Rodzaj rozetki

Mata do akupresury z poduszką

Akupresura to doskonale znana w wielu krajach metoda, która może pomóc w uśmierzeniu bólu czy pozbyciu się nadmiaru cellulitu. W Polsce dopiero poznajemy jej dobroczynne właściwości. Czym jest mata do akupresury i co ją wyróżnia?

Mata do akupresury z poduszką | Sklep All4fit.info

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Mata do akupresury - zestaw z poduszką w All4Fit

Zwykle, gdy mówimy o technikach leczniczych z Azji, większość z nas myśli o akupunkturze. Metoda ma potwierdzone działanie lecznicze, jednak wizja wbijania w ciało dziesiątek czy setek igieł wciąż wzbudza strach u wielu osób, które chcą uciec od tradycyjnych, farmakologicznych metod zwalczania bólu.

Jeśli nie chcemy lub nie możemy skorzystać z akupunktury, to doskonałym pomysłem jest skorzystanie z akupresury. Metoda pod wieloma względami przypomina tę pierwszą, jednak tutaj nie zachodzi konieczność wbijania igieł w nasze ciało. W zamian za to pojawia się masażysta, który w odpowiedni sposób uciska nasze ciało w jednym lub kilku z czternastu kluczowych punktów.

Obecnie wiele osób nie może lub obawia skorzystać się z usług swojego masażysty. Wciąż obecne są obostrzenia, które wynikają z pandemii koronawirusa i związanych z tym ograniczeń w swobodnym przemieszczaniu się. Na szczęście niewielkim nakładem środków możemy sobie szybko pomóc. Wystarczy kupić naszą profesjonalną matę do akupresury z poduszką.

Nasza mata nie jest droga. Można ją nabyć już za nieco ponad 200 złotych. To równowartość kilku wizyt u dobrego masażysty, a to urządzenie bez trudu posłuży nam przez o wiele dłuższy czas, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i tworzyw, zapewni bardzo dobrej jakości, profesjonalny masaż zgodny z zasadami akupresury. 

Nasze urządzenie jest klasyfikowane jako produkt zdrowotny, co oznacza, że jego dobroczynne działanie na organizm zostało potwierdzone. Mata od All4Fit sprawdzi się w wielu schorzeniach, które każdego dnia obniżają komfort życia milionów Polek i Polaków.

Mata i poduszka do akupresury - zastosowania

Może być ona stosowana wspomagająco w łagodzeniu chorób kręgosłupa. Pomoże też rozprawić się z bólami ze strony układu mięśniowo-szkieletowego, a na dodatek jest solidnym wsparciem dla osób, które zmagają się z rwą kulszową.

Można wspomóc się nią w walce z depresją oraz przy dolegliwościach ze strony układu trawiennego. Nasza mata do akupresury z poduszką pomaga stymulować skórę i stabilizuje krążenie krwi obwodowej. Może być też stosowana przy problemach ze snem.

Warto pamiętać o tym, że - jak każdy produkt leczniczy - nawet tak bezpieczny przyrząd, jak mata lecznicza z poduszką, nie powinna być stosowana u wszystkich, bez wyjątku. Są choroby, które całkowicie wykluczają skorzystanie z niej, a także są i takie, przy których wymagana jest zwiększona czujność. Co to za choroby?

Na liście przeciwwskazań odnajdziemy na przykład cukrzycę (wszystkich typów), a także tych, którzy walczą z chorobą nowotworową lub w niedawnej przeszłości przeszli zawał serca. Generalnie wszystkie osoby z problemami natury kardiologicznej powinny wcześniej zasięgnąć opinii swojego lekarza prowadzącego.

Odradza się też korzystanie z maty do akupresury w sytuacji, kiedy zmagamy się z infekcjami o podłożu wirusowym lub bakteryjnym. Z maty nie powinni korzystać też chorzy walczący z grzybicą lub innymi zmianami skórnymi, a także osoby po przeszczepach skórnych, które wykonano w tych miejscach, z którymi ma mieć kontakt mata.

Z tego rozwiązania niestety nie mogą też korzystać kobiety w ciąży, a także dzieci i tak zwane osoby z grup ryzyka. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy jest to idealny sprzęt dla nas, bo na przykład borykamy się ze schorzeniem neurologicznym, to należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym i zapytać go o opinię w tej sprawie.

Zestaw do akupresury - sposób użycia

Wystarczy rozłożyć zestaw, a następnie znaleźć 15-30 minut czasu wolnego i po prostu się na nim położyć, pozwalając macie działać i uśmierzać ból lub walczyć z irytującym nas cellulitem. Taka codzienna rutyna powinna przynieść efekty, a dodatkowo pozwoli nam wyczyścić umysł i pozbyć się negatywnych myśli.

To świetna metoda, by wyrobić sobie „rytuał” zamknięcia wszystkich problemów minionego dnia, jakich doświadczyliśmy na przykład w pracy. To także doskonała okazja, by włączyć swoją ulubioną, relaksacyjną muzykę i po prostu na chwilę odpuścić i odciąć się od otaczającego nas świata. 

Warto wiedzieć, że mata do akupresury może być też stosowana punktowo. Możemy na niej siedzieć w pracy, a także możemy przykładać specjalne kolce na przykład tylko do stóp. Jeśli odczuwamy ból lub dyskomfort, zawsze można przykryć te ostre wypukłości kocem, by zmniejszyć ich oddziaływanie na skórę.

Zestaw do akupresury All4Fit - jakość to podstawa

Nasze urządzenia spełniają rygorystyczne standardy i normy, w tym Świadectwo Jakości Zdrowotnej (B-BŻ-6071-0376/20/C). Mata jest dostępna w miłym dla oka kolorze, który dobrze skomponuje się z wnętrzem każdego domu czy mieszkania, a na dodatek będzie pasował zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego też nasza mata All4Fit wykonana jest z naturalnej bawełny. Kolce wykonane są w technologii ABS. Łączna ilość punktów do akupresury na macie wynosi aż 9 tysięcy, co zapewnia dużą skuteczność w niskiej, atrakcyjnej cenie.