DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Hula hop fitness

Z roku na rok coraz więcej osób chce być fit. Polacy walczą ze zbędnymi kilogramami, które w dużej mierze zawdzięczamy też pandemii koronawirusa. Szacuje się, że dzięki lockdownowi i wielu obostrzeniom, statystyczny obywatel przytył o około 2-3 kilogramy. Świetnym pomocnikiem w walce z boczkami może być fitness hula hop. Co warto o nim wiedzieć?

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Fitness hula hop na szczupłą talię i biodra

Czy to możliwe, by hula hop pomógł zrzucić dodatkowe kilogramy? Tak, jeśli jest to profesjonalne urządzenie, które zaprojektowano z uwzględnieniem dodatkowych kulek masujących. Taki produkt może być też niezwykle pomocny w rehabilitacji i kształtowaniu właściwej sylwetki.

Jak działa fitness hula hop od All4Fit? Podczas wykonywania ruchów biodrami, 80 kulek masujących uderza w tkankę tłuszczową, rozbijając ją. Wysiłek fizyczny dodatkowo potęguje efekt, dzięki czemu obwód talii, ale i brzucha oraz pośladków stopniowo się zmniejsza.

Hula hop z obciążeniem na jędrne pośladki i uda

Profesjonalny hula hop bardzo mocno różni się od tradycyjnej wersji tego urządzenia. Aby wymusić odpowiedni wysiłek fizyczny, taki produkt musi być nieco cięższy niż typowyt hula hop. WaveHop 4 od All4Fit waży 1,6 kilograma, by wymusić nieco większy wysiłek fizyczny, co powinno przełożyć się na szybsze spalanie kalorii.

Dobrej jakości produkt powinien być wykonany z tworzywa PE i PVC. Urządzenie można łatwo zdemontować. Składa się z ośmiu modułów, dzięki czemu jego transport jest bardzo prosty, a sam fit hula hop nie zajmie dużo miejsca w bagażu, dzięki czemu bez trudu można go zabrać ze sobą na urlop.

Hula hop do ćwiczeń na mięśnie brzucha

Ile powinna trwać jedna sesja ćwiczeń z fit hula hop, by szybko wzmocnić mięśnie brzucha? Na pewno nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę i próbować kręcić hula hop przez więcej niż 10-15 minut. Na początku musimy skupić się na wzmocnieniu kondycji mięśni w okolicach lędźwi.

Sporo czasu trzeba też poświęcić na naukę kręcenia obręczą fit hula hop. Wynika to z tego, że takim akcesorium obraca się w zupełnie inny sposób, niż jego podstawową wersją. Różnica między innymi wynika z kulek masujących oraz większej wagi produktu.

Polecanym ćwiczeniem na start jest kręcenie bula hop wokół bioder. Musimy stanąć w lekkim rozkroku, koło umieścić na linii talii, a następnie jak najdłużej próbować utrzymać je na tej wysokości, wykonując odpowiednie ruchy naszymi biodrami.