DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 259,00 zł

Kolor:

Kolor:

Rozmiar

Rozmiar

Rodzaj rozetki

Rodzaj rozetki

Zestaw do akupresury

Maty do akupresury wzbudzają zainteresowanie coraz większej ilości osób. Często można spotkać się z zapytaniami o to, jak wygląda taki masaż. Na które obszary kręgosłupa oddziałuje on najlepiej? Wreszcie, na jakie dolegliwości taki zestaw do akupresury może nam pomóc?

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Mata do akupresury - zestaw do skutecznego masażu

 

Rozpoznawalność tej metody relaksacyjnej cały czas rośnie. Na rynku pojawiło się wiele firm, które dostrzegły ogromny potencjał w takich urządzeniach. Zwłaszcza teraz, w erze pandemii koronawirusa, kiedy nie zawsze możemy skorzystać z usług profesjonalnego masażysty, sesja na macie do akupresury to marzenie wielu osób.

 

Warto podejść do takiego masażu w sposób możliwie jak najbardziej kompleksowy. Sama mata to świetny punkt wyjścia, jednak o wiele lepiej zakupić zestaw, w skład którego wchodzi jeszcze profesjonalna poduszka do akupresury. Na rynku coraz częściej spotykamy się też z pasami masującymi.

 

Bezpieczne materiały - bawełna i ABS

 

Decydując się na zakup zestawu do akupresury, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy jest on wykonany z produktów, które są dla nas w pełni bezpieczne. Niestety, wciąż zdarza się, że niektóre firmy, dążąc do ograniczenia kosztów, stosują tworzywa niskiej jakości, które mogą wyrządzić nam o wiele więcej szkody niż pożytku.

 

Produkty firmy All4Fit spełniają rygorystyczne standardy, co jest potwierdzone uzyskaniem świadectwa jakości zdrowotnej PZH. Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla skóry, a na dodatek są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Wybierając odpowiedni zestaw, zwróćmy też uwagę na to, czy wykonany jest on z bawełny. To bezpieczne tworzywo, które nie powinno wykazywać właściwości alergicznych. Dobrze jest też upewnić się przed zakupem, że kolce wykonane są ze specjalistycznego tworzywa ABS oraz że jest ich odpowiednio dużo.

 

Zasady korzystania z zestawu do akupresury

 

Zaleca się rozpoczynać przygodę z matą do akupresury od zaledwie kilkuminutowych sesji. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z ostrzeżeniami oraz przeciwwskazaniami. Mimo tego, że maty tego typu są bardzo powszechne, to nie każdy może z nich korzystać.

 

Dobroczynne właściwości maty docenią osoby borykające się m.in. z depresją, stresem, bólami pleców i napięciami mięśniowymi oraz chorujący na rwę kulszową, migrenę czy bezsenność. Jednocześnie z takich mat do akupresury nie mogą korzystać m.in. osoby chorujące na nowotwory, hemofilię, epilepsję, a także osoby borykające się z chorobami serca i kobiety w ciąży.

 

Ostrożność muszą też zachować osoby borykające się ze schorzeniami dermatologicznymi czy osoby walczące z przewlekłym stanem zapalnym. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy mata do akupresury jest dla nas bezpieczna, zawsze należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

 

Jeśli możemy bezpiecznie użyć maty, to pierwsze sesje nie powinny trwać więcej niż 5-10 minut. Z biegiem czasu, gdy nasz organizm przystosuje się do tej formy masażu, można zwiększać długość sesji. Docelowo może ona trwać nawet pół godziny dziennie.

 

Zestaw do akupresury - wygodne przechowywanie

 

Uznani producenci skupiają się nie tylko na dostarczeniu nam maty. Pełnoprawny produkt składa się też z poduszki, która pomoże rozmasować okolice szyi, a także pokrowca, dzięki któremu cały zestaw będziemy mogli przechowywać i - w razie potrzeby - na przykład zabrać ze sobą podczas wyjazdu.

 

W dobrych zestawach rozetki z kolcami są umieszczone w zdejmowalnym pokrowcu. Pozwala to dbać o czystość maty, a jednocześnie zabezpiecza cały zestaw, dzięki czemu powinien nam służyć przez długi czas, podnosząc komfort naszego życia.

 

Warto pamiętać też o tym, że maty od All4Fit oferują nie tylko najwyższą jakość, ale i bardzo atrakcyjną cenę. Za zestaw zapłacimy nie więcej niż 209 złotych, jednak można też kupić maty (i całe zestawy) o wiele taniej, nawet za 89 złotych.

 

Zanim wybierzemy nasz idealny zestaw do akupresury, upewnijmy się, że ma on wymiary, które będą odpowiednio dopasowane do naszego ciała.