DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 45,00 zł

Kolor:

Kolor:

Poduszka do akupresury

Akupresura to doskonała metoda, która może pomóc nam walczyć z wieloma chorobami, które każdego roku dają się we znaki milionom Polaków. Możemy skorzystać zarówno ze specjalistycznych mat, jak i poduszek. Co je wyróżnia?

Poduszka do akupresury | Sklep All4fit.info

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Zastosowanie poduszki do akupresury

To bardzo wysoko cenione narzędzie do relaksacji, które może być stosowane wspomagająco przy leczeniu różnych schorzeń kręgosłupa oraz układu mięśniowo-szkieletowego. Jej zadaniem jest stymulacja skóry, dzięki czemu może ona dodatkowo poprawić komfort snu oraz pomóc nauczyć nas spać w komfortowej dla naszego kręgosłupa pozycji.

Poduszka do akupresury - jak często używać?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że seanse z wykorzystaniem poduszki do akupresury powinny odbywać się codziennie. Trzeba więc wyrobić sobie odpowiedni nawyk. Możemy rozpocząć od leżenia na niej przez kilka-kilkanaście minut, by po czasie dojść do 25-30 minut dziennie. 

Poduszka akupresurowa - wskazania do użytkowania

Główne obszary zastosowania poduszki do akupresury to walka z problemami zdrowotnymi kręgosłupa i przemęczonych mięśni. Może też ona sprawdzić się jako narzędzie do wspomagania leczenia depresji czy problemów z bezsennością.

Warto pamiętać, że nie jest to metoda polecana dla każdego. Jeśli borykamy się z zaburzeniami krzepliwości lub walczymy z chorobami o podłożu dermatologicznym, to nie jest to polecana metoda. Jeśli chorujemy na jakąś chorobę i nie wiemy, czy poduszka do akupresury może być przez nas bezpiecznie używana, zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zna historię naszych chorób.