DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Blog - ALL4FIT

Akupresura oczu - jak ją wykonać i jakie niesie korzyści?

Akupresura to pochodząca z Azji technika, która w tamtych kręgach kulturowych na podobny status, jak akupunktura. Czy warto dać jej szansę? Jakie dobroczynne właściwości może nam dać akupresura oczu?

today
perm_identity ALl4FIT POLSKA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 119 odsłony

Czym się różnią joga i pilates?

Joga i pilates to jedne z najbardziej popularnych form aktywności fizycznych, które w dużej mierze polegają na rozciąganiu mięśni, zwiększając ich elastyczność. Co lepsze na kręgosłup: joga czy pilates? Czym się różni joga od pilatesu? Sprawdźmy!

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 108 odsłony

Ból kręgosłupa przy siedzeniu - jak sobie z nim radzić?

Dolegliwości związane z kręgosłupem to dla wielu osób wręcz choroba cywilizacyjna. Niestety, ale kontuzje tego typu raczej będą nam towarzyszyć na coraz to większą skalę. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jak radzić sobie ze stanami chorobowymi pleców?

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 118 odsłony

Jak robić przysiady? Prawidłowa technika i najczęstsze błędy

Przysiad to jedno z podstawowych ćwiczeń wykonywanych przez osoby aktywne, które chcą wzmocnić mięśnie nóg oraz pośladków. Wykonywanie tego ćwiczenia wysmukla nogi i uwydatnia mięśnie pośladków. Przysiady jak robić poprawnie to ćwiczenie? Jak wykonywać przysiady, by nie nabawić się kontuzji? Sprawdź!

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 110 odsłony

Ćwiczenia rozciągające - prosty i skuteczny trening rozciągający

Ćwiczenie rozciągające powinny być wykonywane przez osoby, które czynnie uprawiają różnego rodzaju sport czy ćwiczą na siłowni, ale również przez osoby wykonujące prace głównie siedzącą. Ćwiczenie stretching (rozciągające) pozwalają na zredukowanie napięcia nagromadzonego w różnych partiach mięśniowych. Jakie ćwiczenia na rozciąganie będą najlepsze? Sprawdź!

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 43 odsłony

Czy joga odchudza, czyli wpływ jogi na sylwetkę

Wokół jogi narosło wiele mitów. Często mówi się, że pomaga ona w problemach z mięśniami i ich spastycznością. Zwraca się też uwagę na jej działanie relaksacyjne. Ale czy joga odchudza? Odpowiedź na to pytanie może Was zaskoczyć!

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 44 odsłony

Hula hop na brzuch i talię. Jak ćwiczyć, żeby schudnąć?

Wielu osobom wydaje się, że hula hop to tylko zabawka dla dzieci. Nie jest to do końca zgodne z prawdą. To świetne narzędzie do ćwiczeń, które pozwoli Ci moderować brzuch i talię. Jak ćwiczyć z hula hop?

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 37 odsłony

Regeneracja po treningu - skuteczne sposoby na szybką regenerację mięśni

Wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy kończy się dobrze poprowadzony trening. Na pewno nie można powiedzieć, że wraz z chwilą, kiedy wykonamy ostatni przysiad lub postawimy ostatni krok. To błąd, na który wciąż daje się nabrać wiele osób.

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 42 odsłony

Co to jest joga i na czym polega?

Joga to jedna z najstarszych praktyk samodoskonalenia, dzięki której umysł staje się jednością z ciałem. W krajach zachodnich joga zdobywa z dnia na dzień coraz większą popularność. Niektóre efekty, jakie za sobą niesie joga, mają wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie.  Na czym polega joga i skąd pochodzi? Co oznacza słowa joga? Na te i inne pytanie znajdziesz odpowiedzi w niniejszym artykule. Sprawdź!

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 32 odsłony

Jak kręcić hula hop? Naucz się kręcić hula hop fitness z All4Fit!

Większość z nas kojarzy kręcenie hula hop jako zabawę dla dzieci. Być może nawet ktoś z Was spędzał w ten sposób czas na dworze. Okazuje się jednak, że pod tą pozornie błahą zabawą kryje się wiele rozległych zastosowań zdrowotnych. Jak kręcić hula hop, by mieć z tego jak najwięcej korzyści dla swojego stanu zdrowia?

today
perm_identity ALL4FIT
comment 0 komentarze
remove_red_eye 58 odsłony