DARMOWA DOSTAWA OD 100zł | Doręczenie na drugi dzień roboczy!

Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha AB Wheel Roller ALL4FIT

40,00 zł
Brutto

Wałek marki ALL4FIT przeznaczony jest do ćwiczeń i modelowania mięśni ramion, barków i grzbietu. Wzmacnia również i kształtuje mięśnie brzucha, ud i pośladków. Sprawdzi się jako urozmaicenie i uzupełnienie Twojego podstawowego treningu, w ćwiczeniach koordynacyjnych, rozciągających i stabilizujących.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dostawa od 10,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
help_outlineZapytaj o produkt
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha AB Wheel Roller ALL4FIT

Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha AB Wheel Roller ALL4FIT

Akceptuję zasady polityki prywatności  

AB WHEEL KÓŁKO DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI BRZUCHA ROLLER

Kółko do ćwiczeń (ab wheel) skuteczny przyrząd o bardzo prostej konstrukcji

Wałek marki ALL4FIT przeznaczony jest do ćwiczeń i modelowania mięśni ramion, barków i grzbietu. Wzmacnia również i kształtuje mięśnie brzucha, ud i pośladków. Sprawdzi się jako urozmaicenie i uzupełnienie Twojego podstawowego treningu, w ćwiczeniach koordynacyjnych, rozciągających i stabilizujących.

Wałek wykonany został z trwałych, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Koło pokryto specjalnym antypoślizgowym materiałem, co sprawia, że nie ślizga się po podłożu. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania ćwiczeń.

Kółko ab wheel to niezawodny przyrząd do zbudowania widocznych mięśni brzucha, redukcji tłuszczu zlokalizowanego w okolicy pasa oraz poprawy stabilizacji kręgosłupa. Wałek przyda się każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom zaawansowania.

abs roller_07.jpg

✅ Parametry produktu:

 • Typ: pojedyncze koło do ćwiczeń mięśni brzucha
 • Kolor: czarny
 • Materiał: guma, PP, stal
 • Długość rączek: 11,5 cm
 • Średnica kółka: 17,5 cm
 • Szerokość kółka: 50 mm

✅ Cechy produktu:

 • Wysoka jakość wykonania
 • Doskonałe urozmaicenie ćwiczeń w domu
 • Wzmacnia mięśnie brzucha i pleców
 • Można je wykorzystać do wielu rodzajów aktywności
 • Nadaje się do ćwiczeń na małej powierzchni

✅ Akcesorium sportowe do domowych treningów

AB Wheel pozwala wzmocnić nie tylko mięśnie brzucha i zbudować tzw. kaloryfer. Wzmacnia też mięśnie głębokie, dzięki czemu zapobiega kontuzjom kręgosłupa, oraz mięśni pleców i ramion.

Używanie AB Wheel Roller ALL4FIT może początkowo sprawić trudności. Uzbrój się w cierpliwość, bo efekty ćwiczeń z tym urządzeniem szybko Cię zaskoczą.

✅ Rezultaty stosowania AB Wheel Roller

Ćwiczenia z wykorzystaniem koła angażują głownie partie mięśniowe zlokalizowane w okolicach pasa.  Doskonale angażują również mięśnie posturalne, inaczej głębokie, czyli ramion, pleców, brzucha oraz odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Pomagają w zachowaniu prawidłowej postawy i chronią kręgosłup przed przeciążeniami.

Za pomocą ab wheel znacznie poprawi się stabilizację sylwetki, a w połączeniu z odpowiednią dietą i regularnym treningiem pomoże uwidocznić sześciopak.

✅ ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Zestaw składa się ze stalowej rączki - rdzenia, na którym opiera się cała konstrukcja. Głównym elementem zestawu jest duże koło pokryte gumową antypoślizgową powierzchnią. Antypoślizgowe, miękkie, piankowe rączki sprawiają, że uchwyt jest pewny i zapewniają komfort ćwiczeń.

ALL4FIT
AB001

Opis

Rozmiar
28 x 17,5 cm
chat Komentarze (0)